חזרה לעמוד הבית

BOOM TATTO & PIERCING רואה חשיבות רבה במתן שירות איכותי, זמין ונגיש לכל לקוחותיה ופועל בכל הרמות להנגשת מידע ושירות גם ללקוחות עם מוגבלות. פעילות ההנגשה מתבטאת הן ברמת הנגישות הפיזית של מבנים ותשתיות והן ברמה הדיגיטלית, בנכסים הדיגיטליים של החברה. התאמות אלו נעשות בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.

נגישות לאתר

אתר BOOM TATTO & PIERCING מאפשר גלישה קלה ונוחה לכולם.

האתר עומד בדרישות הנגישות של תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013 ועומד בהמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) להנגשת תכנים באינטרנט ברמת AA ו- WCAG2.0 international document.

האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ביותר ומתאים לשימוש גם בטלפון נייד. הדפדפן המומלץ לשימוש במחשב שולחני המספק את התמיכה הטובה ביותר לצרכי נגישות הוא Google Chrome .

הניווט באתר נועד להתמצאות קלה ונוחה והתוכן כתוב בו בצורה ברורה המאפשרת הבנה טובה ומהירה.

כפתור הנגישות באתר מכיל תפריט לבחירת שירותי הנגישות הרצויים. בין השירותים המוצעים באתר: התאמת צבעים, קורא מסך, ניווט במקלדת, חסימת הבהוב, הדגשת טקסטים, התאמת גודל גופן ועוד.

לאחר בחירת השירות המתאים, מתבצעת התאמה מהירה של האתר המאפשרת לגולש התמצאות והבנה נוחה של תכניו.

פעולת הנגשת אתרים

BOOM TATTO & PIERCING הטמיעה את ה- WP Accessibility Helper  באתר- מערכת מתקדמת המאפשרת התאמת האתר לצרכי הנגישות של הגולשים. המערכת מציגה את כפתור הנגישות בפינה הימנית העליונה של המסך, כאשר לוחצים עליו פותחים את תפריט האפשרויות. מכיוון שאתר זה מתעדכן לעתים קרובות, דפים שיש להם בעיית נגישות עשויים להופיע. ואם מצאתם בעיה, עמוד או חלק מהאתר שאינם נגישים, נשמח לתקן אותה בהקדם. על מנת לקבל הודעה על היעדר התאמות נגישות, או בקשה לביצוע הזמנת נגישות בעמוד באתר, יש לפנות למנהלי החברה באמצעות טופס יצירת קשר זה, או פרטי ההתקשרות המפורטים להלן.

דילוג לתוכן